Masz pytanie? Zadzwoń!

17 583 05 50

Likwidacja szkody

Naprawiamy samochody osobowe, dostawcze oraz motocykle wszystkich marek. Jesteśmy autoryzowanym serwisem blacharsko lakierniczym ŠKODA co oznacza, że po naprawie nie tracą Państwo gwarancji na lakier i perforacje nadwozia. Powierzając nam swój pojazd mają Państwo pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona z zachowaniem odpowiedniej technologii i sztuki blacharsko-lakierniczej.

Zgłoszenie szkody z polisy Auto Casco lub z polisy OC mogą Państwo dokonać w naszym biurze z pomocą wykwalifikowanego pracownika. Zgłoszenie szkody obywa się telefonicznie z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi działającymi w Polsce.

Oględziny pojazdu wykonywane są w celu ustalenia zakresu uszkodzeń. Ponieważ posiadamy podpisane stosowne umowy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oględziny wykonywane są niezwłocznie przez upoważnionych pracowników naszej firmy. W innym przypadku ubezpieczyciel wyznacza termin oględzin w miejscu wskazanym przez poszkodowanego. Najczęściej jest to nasz zakład, gdzie udostępniamy serwis z podnośnikiem jeżeli zajdzie taka konieczność.

Ustalenie zakresu odpowiedzialności przez Zakład Ubezpieczeń następuje po oględzinach rzeczoznawcy. Zostaje sporządzony stosowny kosztorys uwzględniający szczegóły w jaki sposób ma być przeprowadzona naprawa. Po sprawdzeniu przez naszego pracownika czy przesłany kosztorys obejmuje cały zakres powstałych uszkodzeń przystępujemy do zamawiania niezbędnych części zamiennych i naprawy.

Samochód zastępczy: istnieje możliwość skorzystania z odpłatnego wypożyczenia samochodu na czas naprawy. W przypadku likwidacji szkód z OC Auto Casco decyzja odnoście wynajęcia nieodpłatnie samochodu pozostaje w gestii Towarzystwa Ubezpieczeniowego i jest rozpatrywana indywidualnie dla każdej szkody.

Rozliczenie kosztów naprawy może być uregulowane gotówką lub przelewem przez użytkownika pojazdu. Oferujemy również możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów naprawy likwidując szkodę z polisy OC lub Auto Casco. Oznacza to, że za wykonaną naprawę nie muszą Państwo płacić, by odebrać samochód po naprawie, a rozliczenie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym bierzemy w pełni na siebie. Płatnicy podatku VAT są zobowiązani do zapłaty należnego podatku oraz udziału własnego wynikającego z zawartej polisy ubezpieczeniowej.

Na wszystkie wykonane usługi udzielamy dwuletniej gwarancji.

Usługi dodatkowe:

Szybkie naprawy drobnych usterek lakierniczych - zaprawki lakiernicze

Możliwość wynajęcia samochodu zastępczego

Badania techniczne

Wycena naprawy za pomocą programu do kosztorysowania napraw Audatex

Naprawa samochodów osobowych, dostawczych, motocykli oraz renowacja pojazdów zabytkowych

Wymiana szyb

Transport uszkodzonego pojazdu z miejsca wskazanego przez Klienta

Odnowa lakieru, renowacja poprzez polerowanie oraz woskowanie przy użyciu profesjonalnych materiałów polerskich i konserwujących

MKT Serwis

Projekt: "Poszerzenie działalności przedsiębiorstwa o innowacyjne usługi blacharsko-lakiernicze"
Współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Wojewódzctwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz z budżetu Państwa.